Hakkımızda

Hakkımızda

Burası size hakkımızda birçok şey anlatıyor fakat yine de sizi ağırlayıp yüz yüze tanışmaktan memnuniyet duyarız.

Hakkımızda2023-11-24T00:23:08+03:00
Hakkımızda

Biz kimiz?

“Sigorta tutumunuz hayatı yaşama şeklinizi yansıtır.”
2004 yılında Ayberk Sigorta ile sigortacılık sektörüne girdik.

Hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunma, müşteri odaklı, kolay ulaşılabilir olma anlayışı ile her geçen yıl hızla büyüyen şirketimiz, kendisini geleneksel sigorta acentelerinden farklı olarak, sigorta mağazacılığı şeklinde konumlandırmış, insan kaynağı ve teknolojiye yatırımlar yaparak, hizmet verdiği her alanda en iyi olma hedefiyle, bölgenin rakipsiz tek profesyonel sigorta mağazasıdır.

  • Güvenilirlik: Uzun deneyim ve güvenilir şirketlerle müşterilere güvence.

  • Hızlı ve Etkili Hizmet: Hasar anında hızlı çözümler sunma önceliği.

  • Müşteri Memnuniyeti: Şeffaf iletişim, kaliteli hizmet ve müşteri odaklı yaklaşım.

Müşteri Memnuniyeti

Güvence ve Hızda Öncü Sigorta Acentesi

Ayberk Sigorta, deneyimli kadrosuyla güvenilir çözümler sunan, hızlı ve etkili hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetine odaklanan bir sigorta acentesidir.

50B

Bireysel Müşteri

99%

Memnuniyet Oranı

Sıkça Sorulan Sorular

Merakınızı gidermek ve size yol göstermek için iletişim kurulabilecek tüm kanallarda aktifiz.

Hangi sigorta şirketleriyle çalışıyorsunuz?2023-11-24T00:20:15+03:00

Ayberk Sigorta; Ethica Sigorta, Ray Sigorta, Bereket Sigorta, Sompo Sigorta, Neova Sigorta, Koru Sigorta, Türkiye Sigorta, HDI Sigorta, AKSigorta, Anadolu Sigorta, Gulf Sigorta, gibi güvenilir şirketlerin acenteliğini yapmaktadır.

Hasar durumunda nasıl bir süreç izliyorsunuz?2023-07-10T06:50:19+03:00

Hasar anında hızlıca harekete geçerek doğru aksiyonları alıyoruz. Deneyimli kadromuz, müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmek için çözüm odaklı çalışmaktadır.

Sigorta poliçeleriyle ilgili nasıl bilgi alabilirim?2023-07-10T06:50:54+03:00

Sigorta ihtiyaçlarınıza yönelik detaylı bilgi almak ve çözümlerimiz hakkında bilgi edinmek için web sitemizde gezinmeye devam ededebilir, telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnovasyon

Teknolojik inovasyonlarla öne çıkıyoruz!

Ayberk Sigorta, sektördeki en son teknolojileri kullanarak müşterilere yenilikçi çözümler sunan bir sigorta acentesidir.

  • Dijital platformlar üzerinden hızlı ve kolay poliçe işlemleri.

  • Veri analitiğiyle sigorta ihtiyaçlarını tespit eden özelleştirilmiş çözümler.

  • Kazaya anında müdahale için hızlı bildirim ve konum paylaşımı özelliği.

Gerçek Sonuçlar

Sizden Gelenler

Uzun yillardir hem sigorta hem de kasko yaptiriyorum. Musteri temsilcimiz Fatma hanim gercekten cok ilgili. Bir kac ufak kazamiz oldu, aramamizla birlikte hemen ilgili arkadas gelip gerekli islemleri yapti. Kaza aninda birde bunla ugrasmak zor olacakti. Bu bence cok onemli bir unsur. Tesekkur eder saygilarimizi sunariz.

Emre Güleryüz

Aynı mahalledeyiz bunlar gibi müşterisine sahip çikan ilgilenen bir esnaf görmedim, işinde en iyisi diyebilirim tşkler hasarımla ilgilendiğiniz için şaban beyede tşk ederdim enerji dolu birisi

Mafiye Akdoğan

Uygun, kaliteli ve güvenilir. Günü yaklaşan sigortam için günler öncesi iletişime geçtiler. İşim olduğunu söylediğimde verdiğim saat diliminde sektirmeden tekrar tekrar iletişime geçtiler. Gerçekten zonguldakta en iyisi diyebilirim. Betül hanıma ilgi alaka ve güler yüzü için teşekkürler. Ellerinize sağlık batuhan sigorta.

Ömer Tümen

Şu anakadar tek memnun kaldığım acente profosyenel kadrosuyla özellikle betül hanım müşteriye güler yüzü on numara çok teşekkür ederim Ayberk sigorta

Erkan Köse

Go to Top